T: 0 212 222 21 21

Kalem Yazılım

Kalem Yazılım 1989’dan bu güne kamu, perakende ve lojistik sektörüne yönelik ERP çözümleri üretmiş ve bu sektörlerde iki binin (2.000) üzerinde projeyi hayata geçirmiştir.

Aldığı her projeyi yeni analizler için bir fırsat olarak görmüş ve müşterisinin ekibini eleştiri ve yeni istekler konusunda cesaretlendirmiş, bu sayede çözümlerin kullanıcılar ve yöneticiler tarafından kısa sürede sahiplenilmesini sağlamıştır.
Proje geliştirme mekanlarını sürekli müşteri tarafına taşımış ve bu sayede de analist ve geliştirici ekibinin işi daha iyi anlaması ve iş süreçlerinin iyileştirilmesi için edinilmiş önceki proje tecrübelerinin müşteri tarafına aktarılmasını proje yapma ve geliştirme tekniği haline getirmiştir.
Kalem Yazılım olarak edindiğimiz uluslararası ve yerel sektörlerin proje tecrübelerini LOGO ürünlerine aktarması, tecrübesi ve güçlü ekibi ile ön plana çıkan LOGO Yazılım ile birlikte yürütülmektedir.
Bu projelerden lojistik ve perakende sektörüne yönelik çalışmalara özellikle Kalem Yazılım’ın yüzlerce projede görev almış deneyimli ekibi ve sektöründe ön plana çıkmış müşterilerin de görüş, beklenti, ve eleştirileri ile katılımları sağlanmış bu sayede sektörün tüm ortak ihtiyaçları ve beklentileri, kullanıcı dostu karmaşık olmayan ekranlar olarak önceden tasarlanmış, hazırlanan kokpitler ile karmaşık ERP süreçleri anlaşılır basit ekranlar haline getirilmiştir. Bu yöntemle hem müşterinin proje amacını anlaması çok kolaylaşmış ve yaşayarak katkıda bulunması sağlanmış, hem de proje satınalma maliyetlerini inanılmaz düzeyde azaltmıştır.
Kalem Yazılım olarak proje çerçevesini çok geniş tutmaktan çekinmemiş, uçtan-uca belirlenen tüm ihtiyaçların giderilmesi neredeyse paket bir uygulama haline gelecek şekilde tasarlanmış ve en önemlisi projeyi satın almak isteyen müşteriye -cekler, -caklar ile değil “sizin ihtiyacınız olan bunlar mıdır?” sorusu çerçevesinde elle tutulur, gözle görülür bir ürünü tanıtmayı ve pazarlamayı hedef edinmiştir.

Sertifikalarımız

Kalem Yazılım Kurban Bayramı Çalışma Planı